Haber

TÜGVA Kayseri’den Palancıoğlu’na ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi’de yapılan çalışmaların yanı sıra gençliğe de büyük yatırımlar yaptıklarını belirterek, “En büyük sermayemiz gençlerimizdir. Bilgili nesil, geleceğimizin daha müreffeh olacağı anlamına gelir. Bu nedenle çocuklarımıza ve gençlerimize yapılan yatırımlar çok değerlidir. Biz belediye olarak gençler için çok keyifli projeler hayata geçiriyoruz.

Gençlerimizin gelişiminde emeğini ve emeğini esirgemeyen, nitelikli ve sağlıklı gençler yetiştirme hayalini gerçekleştiren TÜGVA’nın belediyemizi ziyaretinden memnuniyet duyduk. Gençlerin eğitim, kültür, sosyal ve spor alanlarında gelişmelerine katkı sağlamayı hedefleyen TÜGVA Kayseri İl Başkanı Sayın İsmail Vefa Bayırbaş ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Başarıları daim olsun.” dedi.

Türkiye’nin en büyük gençlik örgütü olarak bilinen TÜGVA’nın Kayseri İl Başkanı İsmail Vefa Bayırbaş; Gençlerin sosyal, bedensel ve ruhsal gelişimlerini dikkate alarak yeni görevlerinde ilerlemelerine katkı sağlamaya devam edeceklerini belirtti.

ihsangaziajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu