Yaşam

Ömer 13. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Ömer Dizisi Son Bölüm Tek Parça Full İzle

STAR TV’nin OGM Pictures imzalı Ömer dizisi dün akşam 13. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerinde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay ve daha birçok başarılı ismin yer aldığı Ömer dizisi, Netflix’te yayınlanan The Shtisel’den uyarlanıyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Ömer son bölüm tek parça tam ekran izle…

Ömer son bölümde; Ömer ve Süreyya’nın yakınlaştığını fark eden Gamze, ani bir kararla Erdal ile evlenme kararı alır ve ilk adımı atar.

Ömer için bu durum bambaşka bir anlam ifade etmektedir. Süreyya’yı ne kadar uğraşırsa uğraşsın sevemeyeceğini anlayan Ömer, her şeyi göze alarak nişanı bozar ve Süreyya ile yolunu bitirir.

Bu durum hem Süreyya’nın ailesinde hem de Reşat ve Tahir cephesinde bomba etkisi yaratır ve herkes öfkeden deliye döner. Hakan ise bir anda ortaya çıkar ve Nisa ne yapacağını bilemez.

Kocası yanında yokken başına gelmeyen Nisa, Tahir’in baskılarına bir daha dayanmamak için Hakan’ın dönüşüne sessiz kalır. Reşat ne yaparsa yapsın Ömer’i Süreyya’ya geri döndüremeyeceğini anlar.

Gamze ve Erdal’ın nişanlanması bekleniyor. Gamze ise Ömer’in yaptıklarını öğrenince kendi durumuna şaşırır. Ömer’le son kez karşılaşacak ve ona tüm bu hikayenin bittiğini söyleyecektir. Ama hikaye daha yeni yazılmaya başlandı…

Ömer Son Bölümde Neler Oldu?

Erdal’ın Gamze ile evlenebilmesi için Tuna’yı ikna eden Ömer, bu buluşla Süreyya’nın kafasındaki şüpheleri giderir. Erdal’ın teşekkür amacıyla Ömer ve Süreyya’yı yemeğe davet etmesi, Gamze ve Ömer için yeni bir sınav anlamına gelir.

Yeni işine alışmaya çalışan Nisa, Hakan’ın boşanma davası açtığı haberiyle yıkılır. Kardeşlerini Gamze’den uzak tutmak isteyen Tahir, Nisa’yı ve çocukları evine getirir. Bu hamleyi engellemek isteyen Şükran, alışılmadık bir yola başvurur.

Yaman’la babasını bulmaya çalışan Emine, onu yeni bir hayatın içinde görünce sınırlarına hakim olamaz ve tüm aileyi şok edecek bir bombayı ateşler.

Evlilik konusunda haklı olarak köşeye sıkışan Gamze ve Ömer imkansızlıklarının acısını birbirlerinden çekerken Süreyya’nın Ömer’e doğru attığı doğru adım Gamze için her şeyin bittiğini kanıtlayacaktır.

Ömer 13. Kısım Tek Modül İzleme Ekranı

ÖMER SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu