Haber

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop Oynadı

Meclis Başkanı Mustafa Şentop, oyunu Üsküdar Küçük Çamlıca Mahallesi Şadıman – Polat Çebi İlköğretim Okulu’nda oynadı. Şentop, “Seçim sonuçlarının ülkemizin geleceği için, geleceği için, güçlü ve büyük Türkiye için hayırlı olacağına inanıyorum.”

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanlığı Seçimi ikinci turu için oy kullanacağı Üsküdar Küçük Çamlıca Mahallesi’ndeki Şadıman – Polat Çebi İlköğretim Okulu’na geldi. Meclis Başkanı Şentop’a eşi Sabriye Şentop ile kızları Saliha Gülru ve Seniha Begüm Şentop eşlik etti. Şentop ailesi 3295 numaralı sandıkta oylarını kullandı. Oy verme işleminin ardından Meclis Başkanı Şentop, okul bahçesinde vatandaşlarla sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

“SEÇİM SONUÇLARININ BÜYÜK BİR TÜRKİYE İÇİN GÜÇLÜ VE GÜZEL OLACAĞINA İNANIYORUM” Okul bahçesinde açıklamalarda bulunan Meclis Başkanı Şentop, “İyi ki de ikinci tip Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy kullandık. Burada görüyorum ve farklı şehirlerden aldığım haberlere göre temelde sakin gidiyor ama bir önceki seçime göre daha hızlı gidiyor hem milletvekilliği seçiminin bitmiş olması hem yapılacak işi azaltıyor hem de bir önceki seçime göre daha hızlı gidiyor. Bu seçimde çok rahat karar alma imkanı var.Cenabı Allah’tan milletimize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.Seçim sonuçlarının ülkemizin geleceği için hayırlı olacağına inanıyorum. Güçlü ve büyük bir Türkiye için” dedi.

– Karakozandirin-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu