Haber

Şeyda Erdoğan, Voleybolla Başlayan Tartışmayı Ortaya Çıkaran Kişiye Öfkeli Cevap Verdi

Bugünlerde tüm tartışmaların başlangıç ​​noktası bire bir: Voleybol! İnternetin Sultanlarının ülkemize getirdiği gurur veya şampiyonluktan ziyade cinsel yönelimi veya giydiği şortun uzunluğuna takıntılı olan bazı kişiler, sosyal medyada görüşlerini dile getirmeye devam ediyor. Influencer Şeyda Erdoğan, voleybolla başlayan tartışmaya öfkeli cevabıyla gündem oldu! ?

A Milli Kadın Voleybol Takımımız bize o kadar gurur yaşattı ki anlatılamaz! Filenin Sultanları muhteşem performansıyla Sırbistan’ı yenerek Avrupa Şampiyonu oldu ve hepimizi gururdan ağlattı!

Buna rağmen bazı insanlar voleybolcularımızın cinsel yönelimiyle ya da Arapların giydikleri şort hakkında ne düşündüğüyle daha çok ilgileniyordu.

Etkileyici Şeyda Erdoğan’ın bu sözlere yanıt vermekte gecikmemesi tepkilere neden oldu. Erdoğan, söz konusu kişiye “Bize çok yakındı” sözleriyle tepki gösterdi.

Daha sonra sosyal medyada küfürden hoşlanmadığını belirten bir tweet attı.

Ancak sınırsız bir kişi voleybolla başlayan bu tartışmayı farklı bir boyuta taşıdı. Erdoğan’ın küçükken yüzüne darbe alan kedisi Sacit hakkında şu soruyu sordu:

Bunun üzerine Şeyda Erdoğan, kendisine yanık kremi göndererek öfkeyle karşılık verdi.

?

Hatırlarsanız Şeyda Erdoğan, çocukluğunda aldığı darbe sonucu ağız ve burun bölgesinde kırıklar ve damağında hasar oluşan Sacit’i kucaklamıştı.

İstismar edilen kedi Sacit, zamanında o kadar korkunç yorumlar aldı ki, insanlığımızdan utandık.

Gördüğünüz gibi aradan geçen sürede hiçbir şey değişmedi… İnsan yine çok acımasız ve sınırsızdır.

Çok güzelsin… Bütün bu kötülüklere rağmen! ❤️

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu