Haber

Önder Erdoğan’dan bayram namazı sonrası son dakika açıklamaları!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da kılınan bayram namazının ardından açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle;

Dün akşam Karadeniz doğalgazı ile ilgili söylenmesi gereken her şeyi söyledik. Öncelikle Karadeniz gazını bir ay sonra bir yıl boyunca milletimize bedava getireceğiz.

Tüm rezervlerimiz bereketli olsun. Ülke genelinde Enerji Bakanlığı doğalgazın girmediği il ve ilçeden ayrılmayacak. Prestiji ile sismik etüt ve sondaj çalışmaları devam etmektedir. Bu rezervin artırılması üretimi artırma noktasındadır.

“TÜM KABİN ÜYELERİMİZİN ÇOK CİDDİ İŞLERİ VAR”

Yarın Nurdağı’nda olacağım, oradan da Gaziantep’e geçeceğim. Fırsat bulursam Hatay’a uğrayacağım. Açılışlardan çok rallilere odaklanacağım. Artvin ve Giresun’un yanı sıra İstanbul ve Ankara’nın ilçelerine gideceğim.

Kabine üyelerimizin ve adaylarımızın hepsinin ciddi çalışmaları var. Bütün hedefimiz 14 Mayıs’ı başarıyla tamamlamak.

“TOGG’UN ULUSLARARASI BİR MARKA OLDUĞUNU HERKES GÖRECEK”

Teslimat kamyonlarımız yolda. Sevgili kardeşim Aliyev’e gönderdik. Özbekistan’a gönderdik. Togg’un sadece ulusal değil uluslararası bir marka olduğunu herkes görecek. Eminim mutlu olacaklardır.

AK PARTİ ÇUKUROVA İLÇE BAŞKANLIĞINA AKIN İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Şu anda tabii ki bazı parti liderlerinin yaptığı gibi değerlendirme yapmayacağım. Kâr beklentim yok. Terörist her zaman haydut-terörist olarak hareket edecektir. AK Parti olarak terör bölgelerinde çok yaşadık, şehitler de verdik. Bunlardan habersiz olan bazı parti liderleri İstanbul’a saldırınca bunu kazanca dönüştürmeye başladılar.

Tüm önlemlerimizle siyasette bu tür şeylere yabancı değiliz, ilk kez olan şeylere de yabancı değiliz. İçişleri, Polis bu eşkıyayı anında yakaladı. Mahkemede gerekenler yapılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu