Haber

Metin Külünk: Eşcinsellik İslam’ı tasfiye operasyonudur

LGBT konusu son dönemde tüm dünyanın gündeminde olan konulardan biri.

Özellikle ‘Onur Haftası’ adı altında sapkın görüşler yasallaştırılıyor ve birçok ülke ve marka bu sapkın akımı destekliyor.

Türkiye ise bu küresel sorun karşısında vatandaşlarının haklarını korumaya devam ediyor.

Ensonhaber Youtube kanalında Türkiye’nin ve dünya gündeminin nabzı tutulmaya devam ediyor.

Metin Külünk Ensonhaber’e konuk oldu

Ensonhaber Gündem Özel Programı’nda İlker Koç’un konuğu AK Parti Eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk oldu.

Sapkın LGBT hareketine karşı yürüttüğü çalışmalarla kamuoyu tarafından takdirle karşılanan Metin Külünk, programda dikkat çekici uyarılarda bulundu.

“Ulusal güvenlik meselesi”

Metin Külünk, LGBT sorununun bir ulusal güvenlik sorunu olduğunu belirtti.

“LGBT dernekleri derhal kapatılmalıdır”

LGBT derneklerinin bir an önce kapatılması gerektiğini söyleyen Külünk, şu ifadeleri kullandı:

Netflix, küresel paganizmin silahıdır. Netflix, zombi insan eşcinsellik modelini dayatır ve büyük operasyonun en büyük modülüdür. Devletimizin iyiliği için Netflix kapatılmalıdır. LGBT dernekleri derhal kapatılmalıdır. Hemen söylemek gerekir ki CHP’li belediyeler Avrupa’dan aldıkları fonlarla LGBT faaliyetleri yürütüyor. Ülkemizde 200’ün üzerinde anaokulunda LGBT bezlerinin renkleri kullanılmaktadır. Genel olarak, bu artık bir ulusal güvenlik sorunudur.

“İki kutuplu bir dünyaya doğru gidiyoruz”

Metin Külünk’ün Ensonhaber’in canlı yayınında söylediği sözlerden öne çıkanlar şöyle:

2030 yılına kadar dünya gerçekte iki boyutlu olacak. Havva ve Adem’in soyundan gelenlerle diğer tarafta şeytanın oyunlarıyla hak ile batılın buluşma noktası olacaktır. İki kutuplu bir dünyaya doğru gidiyoruz.

Pandemi ve Biontech aşısının, küresel paganizmin DSÖ aracılığıyla dünyaya dayattığı ve dünya nüfusunu azaltma operasyonu olduğu açıktır. 2030’lara giderken dünyayı yeniden büyük bir salgınla buluşturmak isteyecekler.

“Eşcinsellik, İslam’ı tasfiye etme operasyonudur”

Biyolojik insanı bitirmek istiyorlar, üreyemeyen, üreyemeyen insan yaratmaya çalışıyorlar. İnsanlara bu eşcinselliği dayatarak nüfusu 500 milyona indirmek istiyorlar. 2023’teki hedeflerini artık gizlemiyorlar. Bu yüzden dikkatli ve uyanık olmamız gerekiyor. Amaçları Anadolu’yu putperestleştirmektir. Eşcinsellik, İslam’ı tasfiye etme operasyonudur. Eşcinsellik, ailenin kendisinin yok edilmesidir. Büyük Anadolu olarak çok dikkatli olmalıyız.

haber-altinova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu