Haber

Kılıçdaroğlu’ndan sandık görevlilerine teşekkür

Millet İttifakıCumhurbaşkanlığı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından “Sandıklarda yer alacak demokrasi emekçilerine teşekkür ediyorum. Dünya sizin hikayenizi konuşacak. Yıllarca anlatılacak” dedi.

CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesaplarından “Sandıklara çıkacak kahramanlara…” notuyla paylaştığı görüntüde şunları söyledi:

“Pazar günü sandık başında olacak arkadaşlarıma seslenmek istiyorum. Son günlerde yapılan tehditler, polisimize yapılan baskılar, cep telefonumdan teşhis edebildiğim gösterilerin tek amacı vardı: Sizi o sandıklardan uzak tutmak için Ne oldu Gönüllü olmak isteyenler yüzünden kilitlendi telefonlarımız Kimseyi korkutamadılar Çünkü o Şahit olarak sandık başına gidecek Gönüllüler erdem savaşçıları erdem emekçileri vicdan. Onlar hepimizin olmak istediği insanlar.

Sandıklarda yer alacak demokrasi emekçilerine teşekkür ediyorum. Dünya senin hikayeni anlatacak. Yıllarca anlatılacaksın.

Sana ne yapacağını söylemeyeceğim. Hepiniz İstanbul ve Ankara seçimlerinde eğitildiniz. Asla pes etmeyeceksin, olduğun yerden ayrılmayacaksın.

Son sözüm o sandıklarda halk adına görev yapacak kişileredir: Hükümetler geçicidir, unutmayın ki devlet kalıcıdır, asıl mesele budur. Bunu aklınızın bir köşesinde tutun. Partizan değil, devletin, adaletin ve hukukun yanında olun.

Haydi, çoğu gitti, azı kaldı.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu