Yaşam

Hülya Avşar’dan Hasan Can Kaya-Cem Yılmaz açıklaması: Hiçbir komedyen veteran olmaz

Hülya Avşar, YouTube programı hakkında konuştu. Avşar, “Şu an çok güzel gidiyor. Ben çok keyif alıyorum programı çekerken de yayınlanınca izlerken de… Bence güzel. Biraz daha rahat hissediyorum dijitalde de” dedi.

Habertürk’ten Nazif Şahin Karpuz’un haberine göre, Avşar, geçtiğimiz günlerde birbirlerine atıfta bulunan Cem Yılmaz ile Hasan Can Kaya’nın ‘veteran polemiği’ hakkında da konuştu.

Konuyla ilgili düşüncelerini dile getiren Avşar, “Cem Yılmaz yapmaz. Bence hiçbir komedyen de veteran olmaz. Hasan Can da öyle dememiştir. Öyle demek istememiştir yani. Ben ikisi de birbirini seviyor diye biliyorum. Sosyal medyada öyle okuyordum” ifadesini kullandı.

Ne olmuştu?

Komedyen Cem Yılmaz, geçen günlerde ‘CMXXIV’ adlı kapalı gişe stand up gösterisinde, “Konuşanlar” programı ve komedyen Hasan Can Kaya’yı tiye aldı.

Seyircilerin Yılmaz’a “Gebze’den geldik” ifadelerini kullanması üzerine Yılmaz, “Hasan Can Kaya’nın gösterileri ertelendi” dedi. Ardından, Hasan Can Kaya’nın küfürlü konuşmasına değinen Yılmaz, Kaya’ya göndermede bulundu.

Hasan Can Kaya, konuya ilişkin kendisine yöneltilen soruya yanıt verirken, Yılmaz’ın kendisi hakkında kullandığı ifadeleri izlediğini belirtti. Kaya, “Çocuklar izlettiler. Kısa bir sakatlık geçirdim, çok küçük bir sakatlık. Oyuna benim yerime veteran komedyenler liginden Cem Yılmaz girmiş. İzledim ama olmamış yani meseleyi yanlış anlamış. Yapamamış” ifadelerini kullandı.

Kaya sözlerine, “Yine de çabasını olumlu buldum. Çalışmalarını taktir ettim. Çalışmalarının devamını diliyorum, seyircinin en çok izlediği işleri onun da izlemesini taktir ettim” diye devam etti.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu