Teknoloji

Geliştirilmekte Olan PS5 Oyunu Sızdırıldı

Henüz duyurulmadı, geliştirme aşamasında PS5 Oyun henüz sızdırılmış durumda. Şu an adını bilemediğimiz oyun geliştirme çalışmalarının erken safhasındaydı. Fantastik bir dünyada başka bir macera bizi bekliyor. Detaylar burada.

Japon teknoloji devinin mevcut nesil konsol için geliştirilmekte olan birçok oyunu bulunuyor. Bunların bir kısmı duyurulurken, çoğu resmi duyurular dışında sızdırıldı. Sızıntıların kaynağı prestiji yüksek yerler olduğu için resmiyet kazanması bizi heyecanlandırmıyor.

Geliştirilmekte Olan PS5 Oyunu Ortaya Çıktı

Geliştirme aşamasındaki başka bir fikri mülkiyetin birkaç saniyelik oynanış görüntüleri IconEra site forumlarına sızdırıldı. Henüz duyurulmamış olan oyun için görsel pre-alpha aşamasından alınmış ve görebileceğiniz üzere solda yaratık benzeri dev bir organizma ve göz gibi bir şey görebiliyoruz.

Bu yıl daha fazla sızıntı bilgisinin geleceğini belirten John Elden Ring isimli bir kullanıcının aktardığı detaylara göre Sony’nin Avrupa bölgesindeki XDev stüdyosu, isimsiz bir harici stüdyo ile iş birliği yaptı ve Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyunun türü belli oldu. bilim kurgu unsurları içeren bir rol yapma oyunu. Olacak.

ResetEra’dan Dusk Golem (Aesthetic Gamer), oyunla ilgili sızdırılan klibin çok erken bir aşamadan çekildiğini ve geliştirme aşamasının şu anda çok ileride olduğunu söyledi. Üstelik geçtiğimiz yıl sızdırılan Sony belgesinde bahsi geçen oyunlardan biri de değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu