Ekonomi

BinBin E-Scooter Kullanıcıları OYAK GRUP SİGORTA Aracılığıyla Güvence Altında

Kısa aralı seyahatlerde çevreci ve pratik bir ulaşım alternatifi sunan BinBin ile Türkiye’nin önde gelen sigorta brokerlerinden OYAK KÜME SİGORTA ve Reasürans Brokerliği, e-scooter kullanıcılarına daha inançlı bir sürüş seçeneği sunmak emeliyle iş birliğine gitti. Bu kapsamda BinBin kullanıcıları, taşınabilir uygulamadaki haftalık yahut aylık BinPass paketleri üzerinden ekstra bir fiyat ödemeden mümkün kazalara karşı OYAK KÜME SİGORTA aracılığıyla sigortalanacak.

Türkiye ve yurt dışında 3 milyonu aşkın kullanıcıya kısa aralı seyahatlerde çevreci ve pratik bir ulaşım alternatifi sunan BinBin, Türkiye’de gerçekleşen sürüşleri daha inançlı hale getirmek için yeni bir iş birliğine gitti. Bu kapsamda BinBin kullanıcıları taşınabilir uygulamada yer alan haftalık yahut aylık BinPass üzerinden ekstra bir fiyat ödemeden muhtemel kazalara karşı OYAK KÜME SİGORTA aracılığıyla sigortalanacak.

Hayata geçen bu hizmet ile BinBin kullanıcıları e-scooter tecrübesi yaşarken karşılaşabilecekleri olumsuz durumlara karşı garanti altına alınıyor.

‘Kullanıcılarımızın güvenli ve konforlu sürüş deneyimi için çalışıyoruz’

BinBin CEO’su Kadir Abdik, kullanıcıların kendilerini inançta hissedebilecekleri konforlu bir sürüş tecrübesi için aralıksız bir biçimde çalıştıklarını belirterek, şunları söyledi: “Herkesin çok yeni tanıştığı bir tecrübe olan e-scooter’ların inançlı kullanımıyla ilgili yenilikleri hayata geçirmeyi kıymetli bir sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Bu sorumluluk şuuruyla bu yıl Ağustos ayı boyunca hizmet sunduğumuz kentlerde BinZone Test Sürüş Alanları kurarak, kullanıcıları hem e-scooter’ın inançlı kullanımıyla ilgili bilgilendirdik hem de inançlı ve konforlu sürüş tecrübesiyle tanıştırdık. Artık de kesiminin öncüsü OYAK KÜME SİGORTA’nın bedelli iş iştiraki ile kullanıcılarımıza ekstra inançlı sürüş tecrübesinin kapılarını açan yeni hizmetimizi başlatıyoruz. Kullanıcılarımız bu hizmet kapsamında hem kendilerinin hem de trafikteki öbür bireylerin güvenliğini ekstra teminata alabilecek. BinBin olarak kurulduğumuz günden bu yana en yeni aygıtlarla hizmet veriyor, inançlı ortam sağlamak için uzaktan dayanağı sürüş anında da sürdürüyoruz. En güzel kullanıcı tecrübesini sağlamak için bu hizmetlerimizi geliştirerek sürdürmeye devam edeceğiz.”

‘Müşterilerimizin her an yanındayız’

OYAK KÜME SİGORTA ve Reasürans Brokerliği Genel Müdürü Sertan İpek de yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin önde gelen sigorta brokerlerinden biri olarak bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla dalımızın vizyoner oyuncularından biri olduğumuzu gösterdik. Bugün OYAK KÜME SİGORTA ve Reasürans Brokerliği A.Ş. olarak uzman takımımızla her türlü riske karşı sigorta şirketlerinden teklif alan, poliçe tanzim eden ve tüm sigorta süreçlerini yöneterek, ferdî ve kurumsal müşterilerimize tüm branşlarda sigorta tahlilleri sunan bir pozisyondayız. BinBin ile başlattığımız iş birliğimiz de tüketicilerin gelişen ve değişen talep ve gereksinimlerine yönelik olarak ortaya çıkarttığımız tahlillerden birisi. Çevreyi koruyan, vakitten ve paradan tasarruf sağlayan, pratik bir ulaşım seçeneği olarak ortaya çıkan e-scooter’ların kullanımı her geçen gün artıyor. Biz de BinBin aracılığıyla sunduğumuz sigorta çözümümüzle bu alanda örnek bir uygulama başlattık. Bu Proje ile scooter kullanımı esnasında yaşanabilecek aksilikleri, poliçe teminatları kapsamında garanti altına almayı amaçlıyoruz. Önümüzdeki devirde de müşterilerimizin gereksinimlerine yönelik yeni eser ve hizmetler geliştirmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu