Haber

Bihter Galası’nda şıklığı konuşulan Hande Ataizi’nin taktığı bilekliğin fiyatı şok etti!

Dün akşam gerçekleşen Bihter galası çok konuşuldu. Farah Zeynep Abdullah’ın kıyafetinden filme yapılan olumsuz yorumlara kadar gündemimiz bu filmle doluydu. Hande Ataizi’nin şıklığı beğeni alırken, kombinini tamamlayan bilekliğin fiyatı ise şok etti!

Bildiğiniz gibi Bihter sineması gündemimizde. Dün akşam vizyona giren filmi bitiremedik.

Oyuncu kadrosunda başarılı oyuncuların yer aldığı film, başlangıcından bu yana pek çok eleştiriyle karşı karşıya kaldı. Farklı bir nefes olacağını düşünenler olduğu gibi eskisinin yerini alamayacağını düşünenler de oldu.

Halit Ziya Uşaklıgil’in Aşk-ı Memnu adlı eserinden esinlenerek çekilen Bihter filminin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah, Bihter karakterini canlandırıyor. Boran Kuzum Behlül ve Osman Sonant Adnan Ziyagil…

Film öyle bir kaosun içinden çıkıyor ki, birçok haberde Farah Zeynep Abdullah ile Hande Ataizi arasında soğuk bir rüzgarın estiği aktarıldı.

Son olarak gündemimiz Farah Zeynep Abdullah’ın gala kıyafeti… Hem pahalı hem de anlamadığımız kıyafet çok eleştiri aldı.

İkonik sahnelerden biri olan ‘Ölüyorum, anlayın…’ karşılaştırıldığında ne oldu?

Yavaş yavaş tüm bunları geride bırakırken Hande Ataizi’nin gala şıklığı da konuşulmaya başlandı. Bu şıklığın tamamlayıcı modülü ise bileklik…

Bulgari marka yılan bilekliğin değeri yaklaşık 8 milyon TL…

Bulgari’nin şu an tek başına satmadığı bilezik farklı sitelerde 235 bin dolara satılıyor, bu elbette indirimli bir fiyat. İndirimsiz 277 bin dolar… Yaklaşık 8 milyon TL.

Gördüğünüz gibi şıklığın hakkını veren Hande Ataizi de oldukça fazla para harcadı. Bu parayı konuşarak biraz daha ağzımızı yormak istiyoruz. Sizleri yorumlara bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu