Haber

AK Parti Muş Milletvekili Şimşek, Malazgirt’te partililerle buluştu

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Muş’un Malazgirt ilçesinde partililerle bir ortaya geldi, ziyaretlerde bulundu.

Beraberindeki heyetle AK Parti Malazgirt İlçe Başkanlığında partililerle görüşen Şimşek, seçimden evvel projelerinin yer aldığı bir kitapçıkla halkın karşına çıktıklarını söyledi.

Malazgirt Belediye Lideri Cengiz Altın ile kitapçıktaki projelerden birçoğunu hayata geçirdiklerini söz eden Şimşek, şöyle konuştu:

“Sadece minibüs terminalimiz kaldı. Onu da çok kısa vakitte hayata geçireceğiz. Seçimlere yaklaşık 6 ay üzere kısa bir mühlet var. Bu müddette tüm birimlerimizle canla başla çalışmalıyız. Hepinizin de bildiği üzere çok uzun süren bir salgın periyodu oldu. Bu periyotta çok fazla gelip gidemedik ilçemize. Çok şükür salgın bitti, biz de ziyaretlerimize başladık. Hizmetlerimiz artarak devam ediyor. Hastanemiz yakın vakitte faaliyete geçecek. Malazgirt ilçemizin hekim sıkıntısını çözdük çok şükür.”

Malazgirt Belediye Lideri Cengiz Altın’ı da ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alan Şimşek’e, Hasköy Belediye Lideri Hikmet Karayel, Muş Vilayet Genel Meclisi Lideri Sait Yıldırım, AK Parti İlçe Lideri Kenan Deniz ve teşkilat üyeleri katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu