Yaşam

20 Haziran 2020: Raflardaki kitaplar

Özel içerik

Haziran ayının son haftasındayız ve önümüzde bayram var… Bayram boyunca okuyabileceğiniz yeni çıkan kitaplardan siz okuyucularımız için yeni bir okuma önerisi hazırladık.

İyi tatiller, iyi okumalar…

İki Kraliçenin Savaşı

Usta yazar Jennifer L. Armentrout’tan son başyapıt Kan ve Kül serisinin merakla beklenen dördüncü kitabı…

Sayfa: 728

Japonya’nın Kısa Tarihi

Jonathan Clements’in görsellerle desteklenen sürükleyici anlatımı ile Japon adalarından ormanlara, Kamakura’nın Budist tapınaklarından Tokyo’nun ışıltılı sokaklarına, Akihabara’nın anime merkezinden samuray şehri Aizuwakamatsu’ya büyüleyici bir yolculuğa çıkacaksınız. Japonya’nın Kısa Tarihi, Uzakdoğu ve Japonya’ya ilgi duyanlar için eğlenceli bir giriş kitabı.

Sayfa: 288

Bir Gerçek Aşk

Rüzgar Koridoru

Yazar Ezgi Özbek Şenel’den yepyeni bir roman: Rüzgar Koridoru

Sayfa: 240

Şarkı söyleme

İnanan, hayal kuran ve bu hayalin peşinden tek başına koşarken pes etmeyen bir insanın yaşadıklarına bu kitabın sayfalarında eşlik edeceksiniz…

Sayfa: 424

Başarılı Beyinler

Başarılı Zihinler, pozitif zihin türlerinin her birini (ilerici zihin, açık zihin, canlandırıcı zihin ve dışa dönük zihin) alır ve bunların düşünmeyi, öğrenmeyi ve davranışı nasıl yönlendirdiğini akıcı ve samimi bir üslupla açıklar.

Sayfa: 312

Yapay zeka, küresel salgınlar ve nanoteknoloji gibi dünyanın yeni olasılıklarına ve felaketlerine karşı, yeni başlangıçların ve umudun meşalesini tutan, insanlığa, insanlığın kadim tarihine ve insan iradesine tutunan yeni nesil bir bilimkurgu. ..

Sabri Safiye yeni romanında okuru uzaydan dünya medeniyetinin koridorlarına uzanan sıra dışı bir yolculuğa çıkarıyor.

Sayfa: 124

Çılgın Dünyanın Ortasında

Çağdaş edebiyatın sevilen yazarlarından Gülşah Elikbank, bu kez yeni çağın yeni sıradan insanının tuhaf öyküsüyle okurunun karşısına çıkıyor.

Sayfa: 128

Çakralar ve Hayvanlar

Bu kitapta yedi çakranın her biri için elli hayvanın çakra yorumlarını göreceksiniz. Çakra bilgeliğini hayatınıza sokmak için gerekli ipuçları ve tekniklerin yanı sıra size bu konuda rehberlik edecek kişisel dönüşüm hikayelerini keşfedeceksiniz. Tüm bu içgörüler, sizin için değerli olan amaçlara odaklanmanız ve sizi geride tutan manevi yüklerin farkına varmanız için size eşsiz bir bakış açısı sağlayacaktır.

Sayfa: 248

kendimi oraya koydum

Kendimi Koydum, Türkiye’de ender rastlanan belgesel şiir türünde, kaynağı pek çok kadının teolojik tarih anlatıları olan 11 şairin ortak emeğini içeriyor.

Sayfa: 184

Kitap sayfası için iletişim:

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu